Kategorie
Uncategorized

Moda włoska

Bardzo ważnym elementem stylu włoskiego są spodnie. We włoskich kurortach, spotkać można zwłaszcza jasne spodnie z podwójnymi zakładkami, o rozpoznawalnej długości przed kostkę. Włoscy mężczyźni stawiają na dopasowane, zwężane nogawki. Podkreślają mocne strony sylwetki, nie lekceważąc wygody i przewiewności. Właśnie taka długość to najświeższy trend nadchodzącego sezonu! Śledząc światowe trendy panowie przekonują się do zalet krótszych spodni np. w super modną kratkę. Panowie niezwykle często wybierają białe spodnie, które nadają ich stylizacjom tak pożądanej świeżości. Włoska moda od lat przekonuje, że białe, wytworne materiały luksusowy look.
	W formalnym ubiorze Włochów kluczowe znaczenie mają dwurzędowe marynarki. Panowie bez zastanowienia sięgają po żywe kolory garniturów. Nie bez znaczenia pozostaje dorobek włoskich wizjonerów mody, którzy zachwycają barwnymi, nietuzinkowymi wzorami. To dzięki nim, cechą rozpoznawczą mody włoskiej są zwracające uwagę, ozdobne dodatki
	W sezonie letnim obserwujemy szczególne zainteresowanie i wpływy stylu włoskiego w modzie męskiej. Królują zestawy koordynowane w odcieniach błękitu i bieli. Stylizacje, które od razu kojarzą się z Włochami stworzyć można dzięki propozycjom marki Lavard. W jej asortymencie znajdziemy m.in. rozmaite kroje spodni męskich. Naszym klientom z pewnością zaimponują najwyższej jakości, naturalne tkaniny. Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi kolekcjami marki Lavard.